ثبت نام

قوانین و مقررات را خوانده و قبول دارم.

درخواست دهید

در صورتی که بازی آنلاین و اندرویدی در نظر دارید که در سایت وجود ندارد از اینجا درخواست دهید که برای شما قرار داده شود (هیچ فیلد اجباری نیست)

ارتباط با ما

برای دریافت پاسخ ایمیل فعال و بدون مشکل خود را وارد نمایید، ایمیل بدون www و به صورت info@test.com می شود.

بازی آنلاین Design Winter Cabinطراحی کلبه زمستانی ، در این بازی شما می توانید یک کلبه رویایی و طبق سلیقه خود طراحی کنید . در ابتدای بازی شما باید مناطق اطراف کلبه و فضای بیرونی را طراحی کنید و بعد به طراحی اتاق های نشیمن و اتاق خواب بپردازید . برای اتاق ها مبلمان و کمد و دکوراسیون زیبا طراحی کنید . امیدوارم از این بازی آنلاین لذت ببرید .

بازی آنلاین Ben 10 – Dress Upبازی مدل لباس بن تن ، در این بازی شما می توانید مدل لباس برای سوپر قهرمان بن تن انتخاب کنید و برای او مدل موهای مختلف و کفش هم انتخاب کنید .

بازی آنلاین Kung Fu Panda – MahJongبازی ماهجونگ پاندای کونگ فوکار ، در این بازی که ماهجونگ نام دارد ; شما باید دو شکل را که شبیه به هم هستند را با استفاده از موس انتخاب کنید تا آنها حذف شوند! و این کار را تا جایی ادامه دهید که همه کارت ها حذف شوند! شکل هایی مثل نماد صلح ، عشق ، شجاعت و دوستی را با یکدیگر مطابقت دهید و گل را با گل تطابق دهید! امیدوارم از این بازی آنلاین لذت ببرید .

بازی آنلاین Shrek Whiskered Awayشرک و گربه چکمه پوش ، در این بازی جذاب و مرحله ای شما باید به خر شرک و گربه چکمه پوش کمک کنید تا به سرزمین های دور بروند و پادشاهی را نجات دهند! تنها مشکلی که وجود دارد این است که به دلیل روشن بودن بدن گربه و خر ، آنها را کشف کرده اند ! با استفاده از فلش جلو حرکت کنید و با فلش بالای صفحه کلید ، گربه چکمه پوش برای گرفتن امتیاز به بالا پرش می کند .  امیدوارم از این بازی آنلاین لذت ببرید!

بازی آنلاین Om Nom Differences تفاوت اوم نوم ، امروز بازی تفاوت اوم نوم را برای شما قرار داده ایم . در این بازی شما باید با استفاده از مهارت و هوش خود در تمام این تصاویری که می بینید بتوانید اختلاف بین دو تصویر اوم نوم را پیدا کنید و امتیاز کسب کنید و به زمان هم دقت کنید و در صورتی که چندبار به اشتباه حدس بزنید باید از اول بازی کنید . امیدوارم از این بازی آنلاین لذت ببرید .

بازی آنلاین Masha and the Bear Gone Fishing ماهیگیری ماشا و خرس ، امروز یک بازی جدید از سری بازی های ماشا و خرس را برای شما عزیزان قرار داده ایم. ماشا و خرس به ماهیگیری رفته اند و در این بازی در هر مرحله برای  شما تصاویری از ماشا و خرس در مکان ها و حالت های مختلف وجود دارد و تعدادی عدد پنهان در این تصاویر وجود دارد که شما باید با ذره بینی که با حرکت موس حرکت می کند ، آن اعداد پنهان و مخفی در تصویر را پیدا کنید و امتیاز کسب کنید  و هنگامی که تمام اعداد را پیدا کردید وارد مرحله بعدی می شوید . امیدوارم از این بازی آنلاین لذت ببرید .

بازی آنلاین Hen house خانه مرغ ، در این بازی معمایی ، خروس شعبده بازی وجود دارد که با مهارت و زرنگی و سرعت عمل بالا تخم مرغ را زیر مرغ ها مخفی می کند و شما باید حواستان را خوب جمع کنید تا درست حدس بزنید که تخم مرغ زیر کدام مرغ است . در طول بازی مرغ مزاحمی برای پرت کردن حواس شما وجود دارد .

بازی آنلاین Samurai Panda 2 پاندای کونگ فوکار ۲ ، در این بازی شما باید به پاندای سامورایی یا کونگفوکار که بسیار گرسنه است کمک کنید تا با نشانه گیری و پرش کردن به هوا بتواند سوشی ها و مواد خوراکی مورد علاقه اش را بخورد و دریافت کند ، همچنین در این بازی مرحله ای و جذاب شما برای رفتن به مرحله بعدی باید کلیدهای طلایی که در هوا معلق هستند را با پرش بگیرید و در طول بازی و هنگام پریدن باید مواظب تله ها و موانع سر راهتان باشید و این پاندا اصلا شنا بلد نیست و باید مراقب باشید که در رودخانه نیفتد . . امیدوارم از این بازی آنلاین لذت ببرید .

درخواست دهیداز شیر مرغ تا جون آدمیزاد
محبـــــوبترین بازی آنلاین بر اساس امتیازات کاربران
محبـــــوبترین بازی اندروید بر اساس امتیازات کاربران
res
0.43s