ثبت نام

قوانین و مقررات را خوانده و قبول دارم.

درخواست دهید

در صورتی که بازی آنلاین و اندرویدی در نظر دارید که در سایت وجود ندارد از اینجا درخواست دهید که برای شما قرار داده شود (هیچ فیلد اجباری نیست)

ارتباط با ما

برای دریافت پاسخ ایمیل فعال و بدون مشکل خود را وارد نمایید، ایمیل بدون www و به صورت info@test.com می شود.

بازی آنلاین medieval bratzبازی مدل لباس قرون وسطی ، در این بازی شما باید مدل لباس قرون وسطی برای این دختر انتخاب کنید و او را آرایش کنید و جواهرات زیبا برای او انتخاب کنید .  همچنین می توانید برای این دختر یک مدل موی زیبا انتخاب کنید و امکان تغییر رنگ لباس ها نیز وجود دارد .

بازی آنلاین Sleeping Princess Rose Gardenبازی باغ گل رز شاهزاده خانم ، این شاهزاده خانم زیبا کمی غمگین است ، چرا که باغ خود را به خوبی محافظت نکرده است . حالا شما باید به او کمک کنید تا علف های هرز را از زمین بکند و به جای آنها بوته گل های زیبای رز بکارد . در ابتدای بازی محل کاشت گل را تمیز کنید و پس از آن می توانید گل های رز زیبا بکارید . به اندازه کافی به آنها آب دهید و با یک سحر و جادو گل ها شکوفه می کنند! امیدوارم از این بازی آنلاین لذت ببرید.

بازی آنلاین Gazelle Real Makeoverبازی آرایش واقعی غزال ، ستاره مشهور پاپ زوتوپیان غزال نیاز به یک آرایش واقعی دارد . شما باید به سردسته غزال زن و خواننده برای درمان زیبایی هایش کمک کنید! در مرحله اول باید انواع ماسک های را روی صورتش بگذارید و جوش ها و لکه های صورتش را از بین ببرید! در مرحله دوم باید او را آرایش کنید و در آخرین مرحله می توانید از زیورآلات و میکروفون و غیره برایش انتخاب کنید و او را زیبا کنید . امیدوارم از این بازی آنلاین لذت ببرید!

بازی آنلاین Girls Fix It Bunny Car – بازی تعمیر کردن ماشین بانی خرگوشه ، بانی خرگوشه برای پلیس کار می کند و همیشه در تلاش برای گرفتن آدم های بد است . بانی خرگوشه حالش خوب نیست و ناراحت است چون تصادف کرده است و ماشینش آسیب دیده است و آیا شما می توانید ماشینش را درست کنید؟ اول باید ماشینش را بشویید و بعد می توانید کار تعمیرش را شروع کنید! طبق راهنمایی های بازی کارها را انجام دهید و بعد از تعمیر ; می توانید ماشین را تزئین کنید و رنگ و وسایل آن را عوض کنید . امیدوارم از این بازی آنلاین لذت ببرید!

بازی آنلاین Snow White Makeover Salonسالن آرایش سفید برفی ، سفید برفی به یک مهمانی دعوت شده است و حالا او بسیار عصبی است زیرا امکان پیروز شدن پرنسس آلبرت بر او وجود دارد . و حالا شما باید به شاهزاده خانم سفید برفی کمک کنید و او را آرایش کنید . در مرحله اول باید چند نوع ماسک مختلف روی صورتش بگذارید تا لکه های پوست سفید برفی از بین برود . در مرحله بعد شما می توانید سفید برفی را آرایش کنید و او را برای جشن آماده کنید . امیدوارم از این بازی آنلاین لذت ببرید .

بازی آنلاین Pony Princess Prom Night شب مد پرنسس پونی ، در این بازی شما به پونی ها کمک کنید و یک لباس زیبا و جذاب برایش انتخاب کنید و همچنین می توانید برای پونی از لوازم جانبی و جواهرات و کفش هم انتخاب کنید و در مرحله بعدی می توانید اتاق مهمانی را تزیین کنید و بالن های رنگارنگ و گل های تازه و دیگر لوازم زرق و برق دار و تزیینی استفاده کنید .

بازی آنلاین Angela Shoe Designer طراحی کفش آنجلا ، گربه آنجلا یکی از رویاهایش کار طراحی کفش است و شما باید به او کمک کنید تا بتواند یک کفش رویایی طراحی کند. شما باید بتوانید خلاق باشید و برای طراحی یک کفش زیبا از الگوهای جالب و مدرن و طرح ها و رنگ های مختلف استفاده کنید . امیدوارم از این بازی آنلاین لذت ببرید .

بازی دخترانه Belle House Makeover دیو و دلبر ، در این بازی شما باید به پرنسس بل کمک کنید تا در مرحله اول بتواند اشیاء پنهان را در اتاق پیدا کند و در مرحله بعدی باید وسایلی که نیاز به تعمیر دارد را بوسیله ابزاری که پیدا کرده تعمیر کند و اتاق را تمیز و مرتب کند . در مرحله سوم بازی باید به پرنسس بل کمک کنید تا بتواند اتاق و دکوراسیون را رنگ کند .امیدوارم از این بازی آنلاین لذت ببرید .

بازی آنلاین Applejack New Hairstyle مدل موی جدید اپل جک ، رنگین کمان داش می خواهد موهای اپل جک را کوتاه کند و تغییر دهد ، زیرا او می خواهد در یک مسابقه شرکت کند . شما به رنگین کمان داش کمک کنید و اول موهای اپل جک را با شامپو بشویید و بعد شروع به کوتاه کردن مو و مدل دادن به موهای او شوید . وقتی کار شما تمام می شود از اپل جک عکس بگیرید تا او در مسابقه شرکت کند و قطعا او برنده خواهد شد . امیدوارم از این بازی آنلاین لذت ببرید .

بازی آنلاین Princess Doll House Decoration دکور خانه عروسکی پرنسس ، در این بازی شما می توانید خانه شاهزاده خانم عروسکی را دکور و تزیین کنید و یک خانه عروسکی رویایی بسازید . می توانید قسمت های مختلف خانه پرنسس شامل : اتاق خواب، اتاق نشیمن و حمام و باغ را نیز دکور کنید و به سلیقه خود همه نوع وسیله ای را در جای خودش قرار دهید و یک خانه عروسکی رویایی برای این شاهزاده خانم بسازید و تزیین کنید . امیدوارم از این بازی آنلاین لذت ببرید .

درخواست دهیداز شیر مرغ تا جون آدمیزاد
محبـــــوبترین بازی آنلاین بر اساس امتیازات کاربران
محبـــــوبترین بازی اندروید بر اساس امتیازات کاربران
res
0.49s