ثبت نام

قوانین و مقررات را خوانده و قبول دارم.

درخواست دهید

در صورتی که بازی آنلاین و اندرویدی در نظر دارید که در سایت وجود ندارد از اینجا درخواست دهید که برای شما قرار داده شود (هیچ فیلد اجباری نیست)

ارتباط با ما

برای دریافت پاسخ ایمیل فعال و بدون مشکل خود را وارد نمایید، ایمیل بدون www و به صورت info@test.com می شود.

بازی آنلاین Design Winter Cabinطراحی کلبه زمستانی ، در این بازی شما می توانید یک کلبه رویایی و طبق سلیقه خود طراحی کنید . در ابتدای بازی شما باید مناطق اطراف کلبه و فضای بیرونی را طراحی کنید و بعد به طراحی اتاق های نشیمن و اتاق خواب بپردازید . برای اتاق ها مبلمان و کمد و دکوراسیون زیبا طراحی کنید . امیدوارم از این بازی آنلاین لذت ببرید .

بازی آنلاین Ben 10 – Dress Upبازی مدل لباس بن تن ، در این بازی شما می توانید مدل لباس برای سوپر قهرمان بن تن انتخاب کنید و برای او مدل موهای مختلف و کفش هم انتخاب کنید .

بازی آنلاین medieval bratzبازی مدل لباس قرون وسطی ، در این بازی شما باید مدل لباس قرون وسطی برای این دختر انتخاب کنید و او را آرایش کنید و جواهرات زیبا برای او انتخاب کنید .  همچنین می توانید برای این دختر یک مدل موی زیبا انتخاب کنید و امکان تغییر رنگ لباس ها نیز وجود دارد .

بازی آنلاین Kung Fu Panda – MahJongبازی ماهجونگ پاندای کونگ فوکار ، در این بازی که ماهجونگ نام دارد ; شما باید دو شکل را که شبیه به هم هستند را با استفاده از موس انتخاب کنید تا آنها حذف شوند! و این کار را تا جایی ادامه دهید که همه کارت ها حذف شوند! شکل هایی مثل نماد صلح ، عشق ، شجاعت و دوستی را با یکدیگر مطابقت دهید و گل را با گل تطابق دهید! امیدوارم از این بازی آنلاین لذت ببرید .

بازی آنلاین Shrek Whiskered Awayشرک و گربه چکمه پوش ، در این بازی جذاب و مرحله ای شما باید به خر شرک و گربه چکمه پوش کمک کنید تا به سرزمین های دور بروند و پادشاهی را نجات دهند! تنها مشکلی که وجود دارد این است که به دلیل روشن بودن بدن گربه و خر ، آنها را کشف کرده اند ! با استفاده از فلش جلو حرکت کنید و با فلش بالای صفحه کلید ، گربه چکمه پوش برای گرفتن امتیاز به بالا پرش می کند .  امیدوارم از این بازی آنلاین لذت ببرید!

بازی آنلاین Sleeping Princess Rose Gardenبازی باغ گل رز شاهزاده خانم ، این شاهزاده خانم زیبا کمی غمگین است ، چرا که باغ خود را به خوبی محافظت نکرده است . حالا شما باید به او کمک کنید تا علف های هرز را از زمین بکند و به جای آنها بوته گل های زیبای رز بکارد . در ابتدای بازی محل کاشت گل را تمیز کنید و پس از آن می توانید گل های رز زیبا بکارید . به اندازه کافی به آنها آب دهید و با یک سحر و جادو گل ها شکوفه می کنند! امیدوارم از این بازی آنلاین لذت ببرید.

بازی آنلاین Gazelle Real Makeoverبازی آرایش واقعی غزال ، ستاره مشهور پاپ زوتوپیان غزال نیاز به یک آرایش واقعی دارد . شما باید به سردسته غزال زن و خواننده برای درمان زیبایی هایش کمک کنید! در مرحله اول باید انواع ماسک های را روی صورتش بگذارید و جوش ها و لکه های صورتش را از بین ببرید! در مرحله دوم باید او را آرایش کنید و در آخرین مرحله می توانید از زیورآلات و میکروفون و غیره برایش انتخاب کنید و او را زیبا کنید . امیدوارم از این بازی آنلاین لذت ببرید!

بازی آنلاین Girls Fix It Bunny Car – بازی تعمیر کردن ماشین بانی خرگوشه ، بانی خرگوشه برای پلیس کار می کند و همیشه در تلاش برای گرفتن آدم های بد است . بانی خرگوشه حالش خوب نیست و ناراحت است چون تصادف کرده است و ماشینش آسیب دیده است و آیا شما می توانید ماشینش را درست کنید؟ اول باید ماشینش را بشویید و بعد می توانید کار تعمیرش را شروع کنید! طبق راهنمایی های بازی کارها را انجام دهید و بعد از تعمیر ; می توانید ماشین را تزئین کنید و رنگ و وسایل آن را عوض کنید . امیدوارم از این بازی آنلاین لذت ببرید!

بازی آنلاین Snow White Makeover Salonسالن آرایش سفید برفی ، سفید برفی به یک مهمانی دعوت شده است و حالا او بسیار عصبی است زیرا امکان پیروز شدن پرنسس آلبرت بر او وجود دارد . و حالا شما باید به شاهزاده خانم سفید برفی کمک کنید و او را آرایش کنید . در مرحله اول باید چند نوع ماسک مختلف روی صورتش بگذارید تا لکه های پوست سفید برفی از بین برود . در مرحله بعد شما می توانید سفید برفی را آرایش کنید و او را برای جشن آماده کنید . امیدوارم از این بازی آنلاین لذت ببرید .

بازی آنلاین Minion Dessert Macaroonsدسر ماکارون مینیون ، مینیون های کوچک هر کاری را به خوبی می توانند انجام دهند و هنگامی که حرف از دسر می شود آنها در این کار استاد هستند . در این بازی سرگرم کننده و پخت و پز شما چگونگی درست کردن دسر و یا شیرینی ماکارون را بصورت گام به گام یاد می گیرید و انجام می دهید . در بازی Minion Dessert Macaroons طبق دستور العملی که در بازی وجود دارد تمام مواد لازم را با هم ترکیب کرده و پس از آماده شدن دسر ماکارون ، آنها را با استفاده از لوازم جانبی زیبا و چهره های خنده دار تزئین کنید و از بازی آشپزی مینیون ها لذت ببرید .

درخواست دهیداز شیر مرغ تا جون آدمیزاد
محبـــــوبترین بازی آنلاین بر اساس امتیازات کاربران
محبـــــوبترین بازی اندروید بر اساس امتیازات کاربران
res
0.46s