ثبت نام

قوانین و مقررات را خوانده و قبول دارم.

درخواست دهید

در صورتی که بازی آنلاین و اندرویدی در نظر دارید که در سایت وجود ندارد از اینجا درخواست دهید که برای شما قرار داده شود (هیچ فیلد اجباری نیست)

ارتباط با ما

برای دریافت پاسخ ایمیل فعال و بدون مشکل خود را وارد نمایید، ایمیل بدون www و به صورت info@test.com می شود.

بازی اندروید Sonic Dash 2 Sonic Boom به فارسی بازی اندروید سونیک دش ۲ ، که آخرین نسخه مود شده آن را قرار داده ایم ، دانلود بازی Sonic Dash 2 Sonic Boom برای اندروید ، امروز نسخه دوم از بازی پرطرفدار سونیک دش را برای شما عزیزان قرار داده ایم . در این بازی شما می توانید در نقش کاراکتر ها و شخصیت های مختلف و معروف سونیک وارد بازی شوید و با سرعت شروع به دویدن کنید و حلقه هایی که در مسیر شما قرار دارند را به دست آورید! و با استفاده از این حلقه ها ; می توانید آیتم های جدیدی را باز کنید و شخصیت های جدید را به بازی خود اضافه کنید!

بازی اندروید Snow White Cafe به فارسی بازی اندروید رستوران سفید برفی ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، دانلود بازی Snow White Cafe برای اندروید ، در این بازی سفید برفی پاتوق تازه ای را در سرزمین پریان باز کرده است . سفید برفی به کمک همه برای چرخاندن کافه جدید خود احتیاج دارد و یک تیم باید او را برای ایجاد عالی ترین و دلرباترین کافه در کشور پریان یاری کنند . در بازی Snow White Cafe برای کمک به یفید برفی باید کوتوله های زحمتکش را استخدام کنید و به آنها آموزش دهید . شما می توانید تجهیزات و مبلمان را گسترش و ارتقاء دهید تا جای بیشتری برای مشتری ها داشته باشد .

بازی اندروید Masha and the Bear Kids Games به فارسی بازی اندروید ماشا و خرس ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، دانلود بازی Masha and the Bear Kids Games برای اندروید ، امروز بازی ماشا و خرس که برگرفته از کارتون پرطرفدار ماشا و خرس است را برای شما عزیزان قرار داده ایم . در این بازی جذاب و شاد ، ماشا و میشا که همون خرس است همیشه در یک جنگل زیبا به دنبال ماجراجویی و انجام کارهای مختلف هستند . در Masha and the Bear ماشا و میشا تصمیم گرفته اند که مربا درست کنند و شما هم باید به آنها کمک کنید تا بتوانند انواع مختلف توت ها را بر

بازی اندروید Baby Hazel Princess Makeover به فارسی بازی اندروید هازل کوچولو ، آخرین نسخه این بازی دخترانه را قرار داده ایم ، با دانلود بازی Baby Hazel Princess Makeover برای اندروید ، امروز یک بازی آرایش از سری بازی های بیبی هازل را برای شما عزیزان قرار داده ایم .امروز هازل کوچولو تبدیل به یک پرنسس کوچولو شده و می خواهد به یک مهمانی برود اما نمیداند چه لباسی انتخاب کند . او دوست دارد که بهترین و پر زرق و برق ترین لباسش را برای این مهمانی انتخاب کند پس به پرنسس هازل کمک کنید  و برای او بهترین و زیباترین لباس را انتخاب کنید  .

بازی اندروید Gold Miner 3 به فارسی بازی اندروید گلد ماینر ، برای شما عزیزان قرار داده ایم ، دانلود بازی Gold Miner 3 برای اندروید ، امروز نسخه سوم و جدید بازی گلد ماینر یا همان معدنچی طلا را برای شما کاربران عزیز قرار داده ایم . در این بازی که بسیار جذاب است ، شما در هر مرحله به مرد معدنچی کمک می کنید تا بتواند انواع مختلف طلا و الماس هایی که در معدن وجود دارد را بدست آورد . مرد معدنچی می خواهد با استفاده از قلاب ماهیگیری خود ، طلاهایی که در یک قایق ماهی افتاده اند را بگیرد ولی باید مواظب باشید که قلاب شما به تله ها و بمب هایی که در 

بازی اندروید Candy Crush Jelly Saga به فارسی بازی اندروید کندی کراش جلی ساگا ، که آخرین نسخه این بازی را قرار داده ایم ، دانلود بازی Candy Crush Jelly Saga برای اندروید ،امروز بازی کندی کراش جلی که یک بازی مرحله ای و از پرطرفدارترین بازی ها محسوب می شود وبسیار جذاب است رابرای شما عزیزان قرار داده ایم . در این بازی جذاب شما باید آب نبات ها و ژله های یکسان را کنار هم قرار دهید تا بتوانید به بازی خود ادامه دهید . در این بازی شخصیت جدیدی به نام جنی اضافه شده و شخصیت دیگری به نام باس هم وجود دارد که شما به عنوان بازی کننده با ملکه ی ژله ای بازی می کنید و باید با مهارت خود آن را شکست دهید . این بازی شامل ۱۲۰ مرحله جذاب و اعتیادآور است که در هر مرحله شما باید آب نبات ها را کنار هم قرار دهید و امتیاز کسب کنید و هرچه امتیاز بیشتر و بالاتر بگیرید می توانید وسایلی که پولی هستند را بخرید . همچنین در این بازی شما می توانید چند آب نبات را با هم ترکیب کنید و آب نباتی با مزه و شکل جدید درست کنید .

بازی اندروید Temple Run 2 به فارسی بازی اندروید فرار از معبد ۲ ، که آخرین نسخه این بازی را قرار داده ایم ، با دانلود بازی Temple Run 2 برای اندروید ، در این بازی شما می توانید در نقش شخصیت های مختلفی که وجود دارد بازی کنید و از معبد فرار کنید و شروع به دویدن کنید و راه های پر پیچ و خم را پشت سر بگذارید و بازی دارای مناطق جنگلی ، صخره و غیره می باشد . شما باید از دست هیولا فرار کنیدو هر چه بیشتر بتوانید از دست هیولا فرار کنید امتیاز بیشتری نیز کسب می کنید.

بازی اندروید Papa’s Pizzeria To Go به فارسی بازی اندروید پیتزا فروشی پاپا ، آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، دانلود بازی Papa’s Pizzeria To Go برای اندروید ، در این بازی جذاب پاپالویی مدیریت رستوران و پیتزافروشی را برعهده دارد . گردشگران و مشتری های زیادی وارد رستوران پاپالویی می شوند و شروع به سفارش می کنند . پاپا بعد از گرفتن سفارشات به آشپزخانه می رود و مواد لازم برای تهیه پیتزایی که مشتری سفارش داده است را آماده می کند و پیتزا را برای آماده شدن در فر قرار می دهد و پس از آماده شدن طبق سفارش مشتری برای آنها سیب سرخ کرده ، سبزیجات ، نوشابه و یا سس های مختلف می گذارد و به مشتری تحویل می دهد و مشتریان به میزانی که رضایت داشته باشند به پاپا پول پرداخت می کنند و هرچه رضایتشان بیشتر باشد پول بیشتری می دهند و پاپا با این پول ها می تواند دکوراسیون و لابی خود را تغییر دهد.

بازی اندروید Farmdale به فارسی بازی اندروید مزرعه داری ، آخرین نسخه آفلاین این بازی مزرعه داری را قرار داده ایم ، با دانلود بازی Farmdale برای اندروید ، امروز بازی مزرعه داری نسخه آفلاین آن را قرار داده ایم . در این بازی شما وارد یک سرزمین رویایی می شوید که همه اهالی این سرزمین زیبا به خوبی و خوشی زندگی می کنند و لی باید کسی باشد تا این سرزمین را مدیریت کند.شما می توانید در این بازی مسئولیت مدیریت این بازی جذاب را به عهده بگیرید و بخش هایی مثل : دامپروری ، آشپزی ، مزرعه داری ، بافندگی و غیره را انجام دهید و مدیریت کنید و بتوانید از این راه درآمد کسب کنید . شما اول باید زمین را شخم بزنید و بعد بذرهای ارزان قیمت بخرید و ودر زمین بکارید . و بعد از کشاورزی می توانید از حیوانات اهلی مثل مرغ و گوسفند و غیره نگهداری کنید و هم از محصولشان استفاده کنید و هم آنها را بفروشید .

بازی اندروید MotoGP Race به فارسی بازی اندروید موتور جی پی ، آخرین نسخه از دسته مسایقه ای را قرار داده ایم ، دانلود بازی MotoGP Race برای اندروید ، بازی موتور جی پی یکی از بهترین و پرطرفدارترین بازی های مسابقه ای موتورسیکلت می باشد . زمان ترمز و و گاز  در حین مسابقه دارای زمان بندی است شما می توانید موتور سوار مورد علاقه خود را انتخاب کنید و مسابقه دهید و بر روی سکوی قهرمانی بروید .

درخواست دهیداز شیر مرغ تا جون آدمیزاد
محبـــــوبترین بازی آنلاین بر اساس امتیازات کاربران
محبـــــوبترین بازی اندروید بر اساس امتیازات کاربران
res
0.52s